مشاوره تلفنی


در حال بارگذاری
۲ شهریور ۱۳۹۹
35 بازدید
رایگان
خرید

مشاوره روانشناسی تلفنی ، امروزه در میان مردم گسترش بسیاری یافته است و مزایای بسیاری دارد. روش مشاوره تلفنی روانشناسی بسیاری از مردم را وا میدارد تا با صرف هزینه بسیار کم، از این امکان برای رفع مشکلات روانشناختی خود استفاده کنند. مشاوره تلفنی در میان مشاوران نیز محبوبیت زیادی دارد ،چرا که بسیاری از افراد که قادر به مشاوره حضوری نمی باشند، با این روش میتوانند از خدمات مشاوره ای بهره مند شوند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی اگرچه دیر زمانی است که بوجود آمده، ولی هر روز در حال بهبود و پیشرفت روش های خود می باشد. مهشید ملوکی روانشناس بالینی و هیپنوتراپیست، با ارائه انواع روشهای مشاوره روانشناسی و مشاوره حضوری پیشگام این روش ها برای کاهش سختی دسترسی به مشاوره در سراسر ایران است.

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران
دلیل به هم خوردن روابط عاطفی، میتواند طی چند جلسه مشاوره به راحتی کشف و حل شود. مشاوره تلفنی، در دسترس ترین راه حل هست. پس حضور یک مشاور در کنار شما، میتواند راه نجات رابطه و بهبود کیفیت آن باشد.

 

 

هر فرد موفقی نیاز دارد زمانهایی با یک فرد امین و متخصص صحبت کند تا علاوه بر کم کردن فشارهای روحی و روانی ناشی از کار و زندگی، بدون قضاوت شدن، به سمت گرفتن بهترین تصمیم ها هدایت شود. همه افراد موفق در دنیا همیشه از یک مشاور خصوصی کمک می گیرند. اگر شما هم از این دسته هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.

برای اطلاع از شرایط دریافت مشاوره تلفنی، یک پیغام به واتساپ بفرستید . بنویسید:

 

“خواستار مشاوره تلفنی

نام و نام خانوادگی

کشور محل سکونت”

 

تلفن واتساپ:

۰۰۹۸۹۱۲۵۱۵۲۹۱۰

 

 

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، در اولین روز کاری، با ما تماس بگیرید 09125152910