قوانین و مقررات

در خرید خود دقت کنید. مبالغ به تومان نوشته شده. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست و فقط امکان استفاده از محصولات سایت را خواهید داشت.
اگر قبلا از مشاوره تلفنی با روانشناس این سایت استفاده کرده اید و توسط ایشان به شما اعلام شده که امکان مشاوره مجدد برای شما فراهم نیست، لطفا از انجام پرداخت برای مشاوره تلفنی خودداری کنید. چون امکان استرداد وجه ممکن نیست و فقط امکان استفاده از محصولات سایت را خواهید داشت.
در صورتی که تمایل دارید محصول دانلودی خریداری شده به صورت سی دی به آدرس شما پست شود، در پنل کاربری خود، آدرس دقیق پستی، نام و نام خانوادگی، تلفن و کدپستی خود را کامل کنید. و در هنگام خرید هزینه پست را هم پرداخت نمایید. در غیر این صورت فقط بصورت دانلودی امکان استفاده از محصول مورد نظر را خواهید داشت.

حفظ حریم خصوصی

این سیاست نمونه شامل اصولی از اطلاعات شخصی شما است که در فروشگاه شما جمع‌آوری، ذخیره و به اشتراک گذاشته می‌شود و نیز کسانی ممکن است به آن داده‌ها دسترسی داشته باشند. بسته به تنظیمات فعال و افزونه‌های اضافی استفاده می‌شود، اشتراک‌گذاری اطلاعات خاص توسط فروشگاه شما متفاوت خواهد بود. ما تصمیم می‌گیریم که چه اطلاعاتی در سیاست حفظ حریم خصوصی خود منتشر کنیم، با یک وکیل مشاوره می‌کنیم.

ما در طول فرآیند پرداخت در فروشگاه اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری می‌کنیم.

چه چیزی را طبقه بندی و نگهداری می‌کنیم

هنگاه مشاهده شما از سایت ما، ما رهگیری می‌کنیم:

 • از این برای محصولاتی که مشاهده کرده اید استفاده می کنیم، برای مثال: به شما نشان می دهیم محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده اید.
 • محل سکونت، آدرس IP و نوع مرورگر: ما از این برای اهدافی مانند برآورد مالیات و حمل و نقل استفاده می‌کنیم.
 • آدرس حمل و نقل: ما از شما خواهش می‌کنیم که این را وارد کنید بنابراین ما می‌توانیم، به عنوان مثال، ما می توانیم، پیش از سفارش شما، تخمین زده و سفارش خود را به شما ارسال کنیم!

ما همچنین از کوکی‌ها برای پیگیری محتویات سبد خرید در حالی که شما در حال مرور سایت ما هستید استفاده می‌کنیم.

پینوشت: شاید شما مایل باشین اطلاعات کوکی و یا لینک رودر این قسمت درج کنید

هنگام خرید از ما، از شما خواهش می‌کنیم اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس صورت‌حساب، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، تلفن و اطلاعات کارت اعتباری/پرداخت و اطلاعات اختیاری حساب مانند نام کاربری و رمز عبور را ارائه کنید. ما از این اطلاعات برای اهدافی استفاده می‌کنیم، از جمله:

 • اطلاعات خود را برای حساب و سفارش ارسال کنید
 • پاسخ به درخواست‌]ای شما، شما بازپرداخت و شکایت
 • فرایند پرداخت و جلوگیری از تقلب
 • اکانت خودتون رو در سایت ما بسازید
 • مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم، مانند محاسبه مالیات
 • پیشنهادات فروشگاه ما را بهبود بخشد
 • اگر شما انتخاب کنید، برای شما ایمیل تبلیغاتی میفرستیم

اگر شما یک حساب کاربری بسازید، ما اسم، آدرس، ایمیل و تلفن شما رو ذخیره می‌کنیم فقط برای استفاده خرید‌ها و پرداخت‌های بعدی شما.

ما به طور کلی اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که به اطلاعات مورد نیاز برای اهدافی که برای جمع‌آوری و استفاده از آن نیاز داریم ذخیره می‌کنیم و از نظر قانونی نیازی به ادامه آن نیستیم. به عنوان مثال، اطلاعات سفارش را برای XXX سال برای اهداف مالیاتی و حسابداری ذخیره می‌کنیم. این شامل نام، آدرس ایمیل و آدرس‌های صدور صورت حساب و حمل و نقل می‌شود.

همینطور ما دیدگاه‌ها و نظرات شما را ذخیره می‌کنیم اگر تصمیم بگیرید که نظر بدید.

چه کسانی در تیم ما دسترسی خواهد داشت

اعضای تیم ما به اطلاعاتی که شما به ما میدهید دسترسی دارند. برای مثال هم ادمین و هم مدیر فروشگاه به این اطلاعات دسترسی دارند.

 • اطلاعات سفارش مانند آنچه که خریداری شد، چه زمانی خریداری شد و کجا باید ارسال شود.
 • اطلاعات مشتری، مانند نام شما، آدرس ایمیل و صورت حساب و اطلاعات حمل و نقل

اعضای تیم ما به این اطلاعات دسترسی دارند تا به انجام سفارشات، پردازش استرداد و پشتیبانی شما کمک کنند.

ما چه چیزهایی را با دیگران به اشتراک میگزاریم

در این بخش شما باید چیزهایی که به اشتراک می‌گذارید و اهدافی که از آنها استفاده می کنید لیست کنید. این می‌تواند شامل باشد، اما ممکن است محدود به تجزیه و تحلیل، بازاریابی، درگاه‌های پرداخت، ارائه دهندگان حمل و نقل و شخص ثالث نباشد.

ما اطلاعات را با اشخاص ثالثی به اشتراک می گذاریم که به ما سفارشات خود را ارائه می دهند و خدمات را برای شما ذخیره می کنند؛ مثلا —

پرداخت‌‌ها

در این قسمت شما باید پردازش‌های شخص ثالثی را که استفاده می‌کنید برای پرداخت در فروشگاه خود لیست کنید، زیرا ممکن است داده‌های مشتری را اداره کند. ما پی‌پال را بعنوان مثال آورده‌ایم، اما اگر شما از پی‌پال استفاده نمی‌کنید باید این را حذف کنید.

ما پرداخت‌ها را از طریق زرین پال پذیرش می کنیم. هنگام پردازش پرداخت‌ها، برخی از داده‌های شما به زرین پال منتقل خواهند شد، از جمله اطلاعاتی که برای پردازش یا پشتیبانی از پرداخت، مانند کل خرید و اطلاعات صورتحساب، مورد نیاز است.