پکیج آموزشی و هیپنوتیزم اعتماد به نفس

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۲۳ مهر ۱۳۹۹
۷۰۰,۰۰۰ تومان ۸۰,۰۰۰ تومان

پکیج آموزشی و هیپنوتیزم اعتماد به نفس

آیا به دنبال خوشحال کردن این و آن هستید؟

آیا شروع کردن را به تعویق می اندازید؟

آیا از این شاخه به آن شاخه می کنید؟

بیش از حد خود را معطل تجزیه و تحلیل و بررسی جوانب کار می کنید، بی آنکه تصمیم مشخص و واضحی بگیرید؟

آن قدر در تصمیم گیری مردد و متزلزل هستید که به محض موفق شدن در تصمیم گیری دیگر شور و حال و هدفمندی خود را از دست داده اید؟

هنگام بروز سختی ها نیاز خود به کمک خارجی را انکار می کنید و به همه می گویید که هیچ مشکلی ندارید؟

 

اعتماد به نفس تابع موفقعیت خانواده ای که در آن متولد شدیم، نژاد، رنگ پوست و یا موقعیت های اجداد و نیاکان ما نیست. هر چه ثبات اقتصادی کمتر و سرعت تغییرات بیشتر باشد نیاز به کارکنان دارای اعتماد به نفس زیاد افزایش می یابد. صرف نظر از اختلالاتی که ریشه های بیولوژیکی دارند هیچ مسئله ی روانی، از اضطراب و افسردگی گرفته تا استفاده از مواد یا الکل تا وابستگی متقابل ناسالم، تا خودکشی، نیست که دست کم تا اندازه هایی ریشه در کمی اعتماد به نفس نداشته باشد.

ما مهارتها استعدادها و توانایی های زیادی داریم، اما نمی توانیم درست انتقالش بدهیم و مثل آتش زیر خاکستر هستیم.

زمانهایی بوده که نتوانستیم حقمان را دریافت کنیم.

زمانهایی بوده که نتوانستیم حرف خودمان را در جمعی بزنیم.

زمانهایی بوده که نتوانستیم به فرد مورد علاقه مان پیشنهاد بدهیم.

زمانهایی بوده که کاری را شروع کردیم و میانه راه رهاش کردیم.

زمانهایی بوده که گفتیم الان حسش نیست که بخوام این کار رو انجام بدم.

اغلب اشخاص توانایی خود را در تغییر کردن دست کم می گیرند. میزان اعتماد به نفس ما روی تمام جنبه های زندگی ما اثر می گذارد: طرز کارمان، برخوردمان با مردم، میزان پیشرفت و ترقی، میزان موفقیت و همچنین در قلمرو شخصی، این که ممکن است دل به چه شخصی ببندیم، چگونه با همسرمان ارتباط برقرار کنیم، چگونه با فرزندان و دوستان مان رفتار کنیم و به چه سطحی از سعادت و خوشبختی برسیم. هر چه اعتماد به نفس ما کمتر باشد میل و امید و آرزوی مان نقصان می گیرد و احتمال موفقیت مان کاهش می یابد.

ممکن است کسانی که از اعتماد به نفس برخوردارند تحت تاثیر مشکلات اضافی به زمین بخورند اما خیلی زود خود را جمع و جور می کنند و بلند می شوند

اعتماد به نفس جایگزین سقف بالای سر یا غذای درون معده نیست، اما به امکان دستیابی به این ها کمک می کند. به لحظه ای در تاریخ رسیده ایم که اعتماد به نفس که همیشه یک نیاز روانی مهم بوده، به یک نیاز مهم اقتصادی نیز تبدیل شده است.

ما خودمان می توانیم در خودمان تغییر ایجاد کنیم تا دنیایمان تغییر کند.

هر روز در فروشگاه ها و خیابان ها و اداره ها و حتی شرکت ها می بینم افرادی که قابلیت های زیادی دارند اما نمی توانند از آن استفاده کنند و خودشان را نشان بدهند شما خودتان می توانید با کار کردن روی یکی از مهمترین بخش های وجودیتان که تمام افرادی که می بینید مثل ثروتمندان، فروشنده ها، ازدواج های موفق همه شان با داشتن اعتماد به نفس به دست می آید. شما می توانید با خودتان ارتباط درستی برقرار کنید و بعد با خانواده، دوستان و جامعه. افرادی که توانسته اند اعتماد به نفس خود را پرورش دهند الان توانسته اند افراد تاثیرگذار در اجتماع باشند که به صدها نفر دیگر کمک کرده اند تا زندگی بهتری داشته باشند.

سوالهای متداول:

 • این دوره پیش نیازی هم دارد؟

خیر،این دوره به نحوی طراحی شده که نیاز به پیش نیازی نیست و شما با شرکت در این دوره و عمل به آن می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

 • آیا این دوره تمرین هم دارد؟

بله، در ابتدا از کتابچه راهنما پرینت تهیه کنید و تمرینها را در آن انجام دهید. و فایل هیپنوتیزم را حداقل هفته ای یکبار گوش دهید.

 • آیا فقط باید همین محصول را در سایت خرید کنم برای افزایش اعتماد به نفس خودم؟

بله، شما بعد از تهیه محصول می توانید بلافاصله فایل ها را دانلود نمایید و استفاده کنید.

 • آیا در دوره می توانم متوجه شوم اعتماد به نفسم چقدر است؟

بله، در ابتدا، اعتماد به نفس شما با یک تست معتبر سنجیده می شود و برای افزایش اعتماد به نفس شما تمریناتی در نظر گرفته شده که می توانید آنها را انجام دهید تا بتوانید اعتماد به نفس را در خود نهادینه نمایید و حتی بعد از گذشت ماه ها بتوانید به صورت ناخودآگاه اعتماد به نفس بالایی را داشته باشید.

 • چه مواردی در این دوره گفته می شود؟

این دوره کاملترین دوره اعتماد به نفس به زبان فارسی است و هر آنچه نیاز دارید در آن موجود می باشد.

 

 • بعد از خرید این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

بعد از خرید این دوره، یک فایل صوتی ۱۲۰ دقیقه ای به همراه کتابچه راهنما و تمرین پی دی اف دریافت میکنید. بهتر است از کتابچه، پرینت تهیه کنید. پرسشنامه سنجش اعتماد به نفس هم در کتابچه راهنما هست که توصیه میشه قبل از شروع پکیج و در انتهای پکیج، و هر بار که پکیج را مرور میکنید، به پرسشهای آن پاسخ دهید و پیشرفت خود را بسنجید. همچنین یک فایل هیپنوتیزم اعتماد به نفس دریافت میکنید که فقط با گوش دادن به آن، تاثیرات ایجاد شده، شما را متحیر خواهد کرد. و یک فایل صوتی هجده دقیقه ای هدفگذاری دریافت میکنید که مکمل این پکیج هست و شما را از هز منبع دیگری بی نیاز می کند. در این فایل بصورت ساده و کامل هدفگذاری را می آموزید.

 

 

همین حالا با تهیه این هدیه ارزشمند برای خودت یا عزیزانت، آینده ای را برای خودت رقم بزن که همیشه رویای آن را داشتی.

 

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
 • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، از طریق تلگرام با ما در تماس باشید 09017538812