پکیج هیپنوتیزم کاهش اضطراب


در حال بارگذاری
۲ شهریور ۱۳۹۹
۶۰,۰۰۰ تومان

آیا شما نیز وقتی در جمعی حضور می‌یابید، احساس می‌کنید همه شما را زیر نظر گرفته، و ارزیابی می‌کنند؟ هنگام‌ صحبت در چنین شرایطی آیا دچار تپش قلب می شوید؟ احساس گُرگرفتگی و قرمزی صورت، تعریق، لرزش دست و پا و یا لرزش صدا دارید؟ آیا به‌طور تقریبی همیشه و بدون دلیل خاصی دچار تشویش و دل‌شوره هستید؟ آیا مرتب و به‌طور اغراق‌آمیزی نگران وقوع اتفاقات بد هستید؟ مانند تصادف، بیماری و حوادث ناگوار؟ آیا تاکنون برای‌تان پیش آمده که بدون پیش‌زمینه یا دلیل خاصی، ناگهان دچار حمله‌ی شدید وحشت و اضطراب شوید؟ به‌قدری شدید که حتی احساس کنید در شرف مرگ هستید؟ آیا وقتی یک گربه یا سگ به شما نزدیک می‌شود، دچار ترس شدید می‌شوید؟ آیا از پرواز با هواپیما وحشت دارید؟ آیا وقتی خون می‌بینید، غش می‌کنید؟ آیا به‌دلیل ترس از آسانسور، ترجیح‌می‌دهید از پله‌ها استفاده کنید؟ آیا از ارتفاع می‌ترسید؟

 

هر‌یک از این حالات، نشان‌دهنده‌ی احتمال وجود یک مشکل از طیف بیماری‌هایی است که در‌مجموع «اختلالات اضطرابی» نامیده می‌شوند. اضطراب، یک احساس بسیار ناخوشایند‌ دل‌واپسی، تشویش و نگرانی است، که به‌طور معمول با نشانه‌های جسمی و شناختی همراه می‌شود. اگرچه هرگز تمامی علائم اضطراب با هم دیده نمی‌شوند ولی هر فرد بسته به شدت اختلال، ممکن است یک یا چند حالت زیر را تجربه کند:

تپش قلب، تنگی نفس، احساس خفگی، خشکی دهان، تعریق، احساس سرما یا داغی، لرزش دست و پا یا تمام بدن، لرزش صدا، تهوع، دل‌پیچه، نفخ شکم، اسهال، تکرر ادرار، حرکات غیرارادی، بی‌قراری، سفتی و تنش عضلانی، سردرد، لکنت زبان، اختلال در تمرکز، فراموشی، بی‌خوابی و تحریک‌پذیری‌.

خلسه‌ی هیپنوتیزمی به‌دلیل همراهی همیشگی‌اش با تن‌آرامی و آرامش عمیق، به خودیِ خود موجب کاهش اضطراب و تنش می‌شود. حتی هنگام دوچرخه‌سواری، می‌توان بصورت تصادفی مجموعه‌ی کاملی از فرآیندهای هیپنوتیزمی را تجربه نمود. اغلب جلسات هیپنوتراپی شامل حالاتی از آرامش خوشایند و لذت‌بخش نظیر احساس سبکی،‌ شناوری و آرامش عمیق جسمی و روحی است که موجب تقویت اثرات درمانی هیپنوتیزم می‌شوند.

فایلی که پیش روی شماست، بصورت عمومی اضطراب شما را کاهش داده و آرامش عمیق و پایداری را به شما هدیه میدهد. برای اثربخشی بیشتر از هدفون استفاده کنید، و با چشمان بسته به این فایل گوش کنید.

هرچند که در همان بار اول شما کاهش اضطراب را تجربه میکنید، ولی برای ماندگاری و اثربخشی بیشتر، هر روز یا یک روز در میان از این فایل استفاده کنید.

 

این محصول بصورت دانلودی ارائه شده و بلافاصله پس از خرید قابل دانلود است. و به راحتی امکان گوش دادن به آن در گوشی موبایل وجود دارد.

 

 

چرا باید این محصول را بخرم؟

یک تجربه جدید این روزها بسیار هزینه بر هست. تجربه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری بین صد تا دویست هزار تومان است. چه کسی میتواند تجربه ی ارزشمند خلسه ی هیپنوتیزمی برای تمام عمر آن هم فقط به قیمت ۱۰۰هزار تومان را نادیده بگیرد؟ چه هدیه ای بهتر از شروع یک سال جدید بدون اضطراب میتوانیم به خودمان بدهیم؟

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، از طریق تلگرام با ما در تماس باشید 09017538812