پکیج هیپنوتیزم خشم


در حال بارگذاری
۲ شهریور ۱۳۹۹
۶۰,۰۰۰ تومان

 

پکیج هیپنوتیزم خشم

استثنایی ترین پکیج هیپنوتیزمی به زبان فارسی.

به جای مراجعه حضوری و پرداخت مبالغ زیاد جلسات هیپنوتراپی، این پکیج با قیمت بسیار مناسب رائه شده و در منزل به راحتی قابل استفاده هست.

این پکیج شامل شناخت و کنترل احساسات، آزادسازی خشم، بخشش و صلح درونی است که بصورت تخصصی برای برنامه ریزی ۲۱ روزه ذهن شما طراحی شده.

 

هیپنوتیزم کنترل خشم

 

همه‌ی ما می‌دانیم خشم چیست و این احساس را یا به شکل یک رنجش زودگذر یا یک خشم تمام‌عیار، تجربه کرده‌ایم.

«خشم یک حالت احساسی است که شدت آن از ناراحتی خفیف تا غضب و تندخویی شدید، متغیر است». خشم نیز مانند احساسات دیگر، با تغییرات روانی و بیولوژیکی همراه است. زمانی که عصبانی می‌شوید، ضربان قلب و فشار خون شما، همین‌طور سطح هورمون‌های انرژی، آدرنالین و نورآدرنالین شما بالا می‌رود.

خشم یک احساس انسانیِ کاملا طبیعی است، اما وقتی از کنترل خارج می‌شود، به یک احساس مخرب تبدیل می‌شود و مشکلاتی را در روابط شخصی و کیفیت کلی زندگی به بار می‌آورد. خشمِ از کنترل خارج شده‌ی شما باعث می‌شود دستخوشِ یک احساس غیر قابل‌پیش‌بینی و قدرتمند شوید.

خشم را یک احساس ثانویه می‌دانند، زیرا ما برای حفاظت از خودمان در برابر احساساتِ آسیب‌پذیر دیگر یا پنهان کردن آنها، به خشم متوسل می‌شویم. می‌پرسید احساس اولیه چیست؟ احساس اولیه، همان احساسی است که درست قبل از خشمگین شدن داریم. ما همیشه قبل از خشمگین شدن، ابتدا حس دیگری غیر از خشم را تجربه می‌کنیم. شاید قبل از خشم احساس ترس کنیم، احساس اینکه به ما حمله، توهین یا ظلم شده است. بنابراین با «خشم» قدرت‌نمایی می‌کنیم تا احساسات اولیه‌مان را پنهان کنیم. اما تا کی می‌توانیم از خشم استفاده‌ی ابزاری کنیم؟ تا زمانی که روابط شخصی و حرفه‌ای‌مان و سلامت جسمی و روحی‌مان، قربانیِ اثرات مخرب خشم نشده است، باید توانایی مدیریت خشم را کسب کنیم.

علل مختلفی می تواند برای برانگیختن خشم در ما  وجود داشته باشد ولی به هرحال باید آن را کنترل کنیم و از صدمات و مشکلات پیش رو جلوگیری کنیم. پکیج هیپنوتیزم کنترل خشم، می تواند بسیار مفید واقع شود.

 

 

خلسه‌ی هیپنوتیزمی به‌دلیل همراهی همیشگی‌اش با تن‌آرامی و آرامش عمیق، به خودیِ خود موجب کاهش اضطراب و تنش می‌شود. حتی هنگام دوچرخه‌سواری، می‌توان بصورت تصادفی مجموعه‌ی کاملی از فرآیندهای هیپنوتیزمی را تجربه نمود. اغلب جلسات هیپنوتراپی شامل حالاتی از آرامش خوشایند و لذت‌بخش نظیر احساس سبکی،‌ شناوری و آرامش عمیق جسمی و روحی است که موجب تقویت اثرات درمانی هیپنوتیزم می‌شوند.

فایلی که پیش روی شماست، خشم شما را کاهش داده و آرامش عمیق و پایداری را به شما هدیه میدهد و شدت بروز خشم شما را کم می کند. برای اثربخشی بیشتر از هدفون استفاده کنید، و با چشمان بسته به این فایل گوش کنید.

هرچند که در همان بار اول شما آرامش زیادی را تجربه میکنید، ولی برای ماندگاری و اثربخشی بیشتر، ۲۱ روز، مطابق برنامه ی گفته شده در زیر، از این فایل استفاده کنید:

 

چرا باید این محصول را بخرم؟

یک تجربه جدید این روزها بسیار هزینه بر هست. تجربه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود ۲۵۰۰۰۰ تومان است. و برای تکرار آن به مدت ۲۱ روز، حدود ۵ میلیون تومان هزینه و ماندن در ترافیک و طی کردن مسافت زیاد در انتظار شماست.

چه کسی میتواند تجربه ی ارزشمند ۲۱ روز خلسه ی هیپنوتیزمی و امکان تکرار آن برای تمام عمر آن هم به قیمت مناسب را نادیده بگیرد؟ چه هدیه ای بهتر از شروع یک سال جدید بدون خشم مخرب میتوانیم به خودمان بدهیم؟

 

همین حالا یک آرامش ارزشمند را با تهیه این پکیج به خودت هدیه بده.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، از طریق تلگرام با ما در تماس باشید 09017538812