پکیج کارگاه شخصیت شناسی


در حال بارگذاری
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
۵۰۰,۰۰۰ تومان ۸۰,۰۰۰ تومان

کارگاه شخصیت شناسی

موفقیت هیچ رازی ندارد. از تو شروع میشود و قدم اولش شناخت خودت است. مثل اکثر افراد جامعه نردبان را از پله دوم شروع نکنید. قدم اول شناخت مدل رفتاری و شخصیتی خود و دیگران است.

 

شخصیت شناسی یک ابزار است که شما با آن کم و بیش آشنا هستید. همه ی ما در ذهنمان تقسیم بندی هایی داریم، که به صورت ناخود آگاه در ذهنمان انجام شده. مثلا میگوییم فلانی زیادی حساس هست. یا به زبان خودمانی تر نازک نارنجی ست. خب ما همین تقسیم بندی ها را در شخصیت شناسی داریم، اما نه به آن صورت بلکه به صورت کاملا پیشرفته تر. زمانی که شما با شخصیت شناسی آشنا می شوید، انگار یک عینک به شما داده شده است که میتوانید خلقیات درونی آدمها را ببینید و از رفتارهایشان در شرایط مختلف، سبک برقراری ارتباط، سبک زندگی، شیوه تصمیم گیری، روحیات و علاقه مندی هایشان با خبر شوید. تصور کنید شما با شخصیت شناسی انسان قوی تری خواهید شد. فردی که خودش را خوب میشناسد و  میتواند نقاط ضعف و قوت خودش را بهبود بخشد، و از طرف دیگر میتواند دیگران تا حدودی آنالیز کرده و به خلاقیات آنها آگاه شود. به نظر من، کاری لذتبخش تر از آنالیز شخصیتی دیگران وجود ندارد. به شما پیشنهاد میکنم این کارگاه را از دست ندهید این کارگاه قدم گذاشتن شما به دنیای جذاب شناخت انسان است.

این دوره به چه کسانی پیشنهاد میشود؟

 

تا حالا شاهد این بودید که یک برخورد ساده در محل کار یا بین دوستان و اطرافیان، به یک فاجعه تبدیل بشود؟ توانایی مدیریت بحران در روابط، در این کارگاه با شناخت مدل رفتاری خود و دیگران امکان پذیر می شود. کارمندان باید روش ارتباط با مشتری، رئیس و همکاران را براساس مدل های رفتاری و شخصیتی آنها بشناسند. در این صورت راندمان یک مجموعه بطور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد. پرسنل با گذراندن این دوره، میتوانند در سازمان و حتی در خانه، روابط صحیح تری داشته باشند.

بسیاری از مدیران در ایران از وضعیت کاری و بهره وری کارمندان خود رضایت ندارند اما معمولا در زمان استخدام و یا سپردن مسئولیت ها، به مدل و ویژگی های شخصیتی و رفتاری آنها توجهی ندارند. مدیران با شناخت شخصیت پرسنلشان، میتوانند با جایگذاری درست افراد در پستهای سازمانی، به موفقیتهای بزرگتری دست پیدا کنند. و میتوانند به جای استفاده از سوالات روانشناسی برای تشخیص شخصیت افراد مراجعه کننده برای استخدام، در زمان کوتاه، با سوالات ساده به شخصیت افراد پی ببرند و تصمیم دقیقتری در مورد استخدام یا حتی اخراج پرسنل بگیرند. پس از این کارگاه، رهبری نیروی انسانی، یکی از ویژگی های شما خواهد بود.

مدیران فروش و فروشندگان،  با گذراندن دوره ی شخصیت شناسی می توانند شخصیت مشتریان خود را بهتر تشخیص داده و از تکنیکهای فروش به هر تیپ استفاده کنند و با اینکار آمار فروش خود و سازمان را افزایش دهند. پرسنل پشتیبانی در شرکتها یکی از مهمترین واحدهاست، چراکه با افراد در زمان بروز مشکلات ارتباط مستقیم دارند. پرسنل پشتیبانی با تشخیص شخصیت افراد، میتوانند رضایت مندی افراد از سازمان شما را افزایش دهند.

میدانی مدل شخصیتی تو در راه اندازی و رشد کسب و کارت چقدر تاثیر دارد؟ انیشتین میگوید اگر توان یک ماهی را در بالا رفتن از یک درخت بسنجیم آن ماهی در تمام عمرش یک احمق است. برای همین است که خیلی از افراد مدام از این شاخه به آن شاخه میپرند و همیشه از کارشان ناراضی هستند. پس با شرکت در این دوره با مناسبترین مشاغل برای خودتان آشنا می شوید.

محتوای کلی کارگاه در یک نگاه:

در دوره ی شخصیت شناسی، شما می آموزید، تیپهای شخصیتی را چگونه در خود و افراد دیگر شناسایی کنید، چه کارهایی برای شما مفید است و در چه زمینه ای میتوانید بدرخشید. با هر تیپ شخصیتی چطور رفتار کنید، چه کارهایی میتوانید انجام دهید تا در افراد نفوذ کرده و حس اطمینان را در آنها به وجود بیاورید. چطور رفتار کنید تا افراد کارهایی را انجام دهند که شما میخواهید. مشکلات و سوء تفاهم ها را برطرف کنید و زندگی سازمانی و شخصی زیباتری داشته باشید. چطور کالا یا خدمات خود را به تیپ های مختلف ارائه دهید. ویژگیهای شخصیتی طرف مقابل را قبل از ازدواج بشناسید و بدانید با چه کسی سازگاری بیشتری دارید. و کدام تیپ شخصیتی کاملا مناسب ازدواج با شماست. بیاموزید که ممکن است برای تیپ شخصیتی شما  چه مشکلاتی در ازدواج پیش بیاید و ریشه ناسازگاری از کجا به وجود می آید. میتوانید متوجه شوید که فرد مورد علاقه تان چه افرادی را می پسنندد. می توانید تیپ شخصیتی خودتان را ارتقا دهید. و ده ها مورد دیگر که در این کارگاه به آنها پرداخته میشود.

این کارگاه برای چه افرادی است؟

این یک واقعیت است که یکسری گروه های شخصیتی از نظر مدل رفتاری با هم تضاد زیادی دارند و بهتر است در ازدواج دقت شود. پس این کارگاه آموزشی برای افرادی که فعلا گزینه ای برای انتخاب همسر آینده خود ندارند و میخواهند بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند مناسب است.

در روابط بین زوجین و روابط خانواده شناخت مدل رفتاری طرف مقابل اکثر مسائل و مشکلات رابسادگی حل میکند. پس افرادی که در روابط زناشویی شان به تضاد جدی برخورد کرده اند و زندگی نه تنها به کامشان شیرین نیست بلکه سرانجام بر آزادی از بند یک رابطه اشتباه، حتی کار به دادگاه کشیده شده، نیاز اساسی به شرکت در این کارگاه دارند.

این کارگاه برای افراد مجردی است که تازه قصد ازدواج دارند و میخواهند یک زندگی آرام و پر از عشق را تجربه کنند قطعا این دوستان تا حد زیادی با شرکت در این کارگاه میتوانند مهارتهای خودشان را ارتقا داده و بسیار مسلط تر انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.

این کارگاه مناسب افرادی هست که در شرف ازدواج هستند و به هم وابستگی عاطفی دارند و سعی در بهبود روابطشان دارند.

این کارگاه پیش نیازی دارد؟

تمام مطالب این کارگاه با اینکه مطالب روز دنیا در آن مطرح میشود، ولی به هیچ پیش نیازی احتیاج نداشته و شما میتوانید با خیال راحت فقط در یک عصر جمعه ی متفاوت، در کارگاه حاضر شوید و از مطالب آن استفاده کنید با اطمینان به شما میگویم این کارگاه یکی از بهترین و شیرین ترین ساعتهای آموزشی کل عمر شما خواهد بود. آشنایی با افرادی که مثل شما روی خودشان سرمایه گذاری کرده اند و برای ارتقای سطح دانششان از استراحت روز جمعه گذشته اند، افراد با انگیزه و هدفمندی را به دامنه ی آشنایان شما خواهد افزود.

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه می شود؟

هیچی! هر روز هزاران نفر در کشور ما هستند که هیچ تلاشی برای پیشرفت خود نکرده، و آن قدر درگیر روزمرگی شده اند که فراموش کرده اند که انسانند و میتوانند خودشان را ارتقا دهند. تصور آنها این است که زندگی همین است دیگر! آنها هیچ وقت به موفقیتی نمیرسند. در خانه ای زندگی میکنند که ده سال پیش زندگی میکردند؛ از لحاظ دخل و خرج همیشه هشت شان گرو نه شان است و هیچ گاه شرایط شان بهتر نمیشود. اما عده ی معدودی هستند که روی خودشان سرمایه گذاری میکنند. و آنها افرادی هستند که در جامعه پیشرو هستند. آنها همیشه اوضاع مالی شان رو به پیشرفت است، با خانواده شان زندگی شاد و پر از نشاط دارند، دیگران حسرت زندگی آنها را میخورند، و ویژگی مشترک همه ی آنها این است که آنها معتقدند ارزش سرمایه گزاری روی خودشان را دارند. و امروز حاضر میشوند مبلغ اندکی را پرداخت کنند تا فردا ثمره ی آن را ببینند شما جزو کدام دو دسته هستید؟

مدرس این کارگاه چه کسی است؟

مدرس این دروه مهشید ملوکی روانشناس بالینی و هیپنوتراپیست می باشد. وی دانش‌آموخته دانشگاه علامه طباطبایی و یو پی ام مالزی است. وی از سال ۱۳۹۰ با اخذ مدرک معتبر هیپنوتراپی از انجمن هیپنوتیزم ایران و امریکا، به درمان هیپنوتیزمی و مشاوره در تمامی رده‌ سنیِ بزرگسالان مشغول است.

ایشان کارگاه‌های آموزشی فراوانی در سراسر کشور (شامل تهران، اصفهان، مشهد، جزیره کیش و…) و همچنین چند مورد در کشور مالزی برگزار نموده است. این کارگاه‌ها که در دو سطح برای متخصصین (روان‌شناسان) و عموم مردم برگزار می‌شوند شامل انواع کارگاه‌های آموزش هیپنوتراپی، خودهیپنوتیزم، زبان بدن، روش‌های برقراری ارتباط مؤثر، تکنیک‌های موفقیت، اِن. اِل. پی.، مدیریت استرس، مهارتهای زندگی، اعتماد به نفس، غلبه بر اضطراب، رهایی از افسردگی، رفتاردرمانی، شناخت‌درمانی، تحلیل رفتار متقابل، شخصیت شناسی و غیره می‌باشند.

 

این کارگاه چطور کار میکنه؟

این کارگاه بر اساس مدل دی اس ام که کتاب مرجع روانشناسان و روانپزشکان هست کار میکند این مدل از شخصیت شناسی کامل ترین نوع شخصیت شناسی است که در آن تمامی جزییات تیپ شخصیتی شرح داده شده در این مدل افراد به ۱۰ تیپ شخصیتی تقسیم شده. امروزه بسیاری از موسسات بزرگ دنیا برای جذب بهترین نیروها از شخصیت شناسی استفاده میکنند. شخصیت شناسی زندگی بسیاری از افراد را متحول کرده است و کمک میکند تا تیپ شخصیتیشان را ارتقا داده و به سادگی خودشان را ارتقا دهند.

بهانه هایی برای شرکت نکردن در این کارگاه

افراد اهمال کار همیشه برای تغیر نکردن بهانه هایی در آستین دارند، مثل اینکه:

باشه یکم اوضاع مالیم بهتر بشه بعد شرکت میکنم

الان وقت ندارم

الان سرم شلوغ

من درست بشو نیستم

آدما را مگه میشه به این سادگی شناخت

آدم شناسی ذاتیه! تو هیچ کتابی نیست

همین زندگی که دارم خوبه

من با خرید این پکیج چه چیزی دریافت میکنم؟

پکیج شخصیت شناسی شامل:

جزوه تایپ شده

فایل صوتی کامل کارگاه

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، از طریق تلگرام با ما در تماس باشید 09017538812