پکیج هیپنوتیزم حافظه و تمرکز 

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

در حال بارگذاری
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
۶۰,۰۰۰ تومان

پکیج هیپنوتیزم حافظه و تمرکز

یکی از مهم ترین کاربردهای هیپنوتیزم در برنامه ریزی ذهن است.

ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. بخش ذهن خودآگاه، همان بخشی است که اگر سوال بپرسیم حاصل جمع ۳ +۴ چند می شود سریع آن را محاسبه می کند عدد ۷ را می گوید. ذهن خودآگاه انسان در واقع کنترل همه اعمال آگاهانه ما را بر عهده دارد. مثلا زمانی که تصمیم می گیرید دست یا پای خودتان را حرکت دهید، بخش خود آگاه ذهن شما این کار را انجام می دهد.

اما ذهن ناخودگاه قسمت بسیار بزرگتر و قدرتمند تر مغز انسان است و کنترل کارهای ناآگاهانه را بر عهده دارد. مثلا همین الان بدون اینکه شما آگاه باشید سیستم حراراتی بدن دمای بدنتان را تنظیم کرده است. سیستم گوارش و سیستم تنفسی شما به صورت اتوماتیک در حال فعالیت هستند و همه و همه ی این فعالیت ها غیر ارادی را ذهن ناخودآگاه شما انجام می دهد. زیگموند فروید پدر علم روانکاوی دنیاکه ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه را به یک کوه بزرگ یخ تشیه کرده و قسمت عظیم آن که زیر آب است را ذهن ناخودآگاه و قسمت کوچکی که از آب بیرون است را ذهن خودآگاه می داند.

شما می توانید از طریق هیپنوتیزم ذهنتان را برای خواسته هایتان برنامه ریزی کنید.

راز انسانهای موفق دنیا

ذهن ناخودآگاه انسان علاوه بر اینکه قسمت های حیاتی بدن را مدیریت می کند بلکه به آینده ما جهت هم می دهد. در ذهن ما یک سری الگوهای ذهنی وجود دارد. برای هر موضوع مانند درآمد، ارتباطات، خانواده و … ما در ذهنمان یک الگوی ذهنی داریم.

تمام رفتار ها و نوع تفکر ما نسبت به هر موضوعی دقیقا براساس الگوی ذهنیمان است. مثلا زمانی که برای اولین بارها می خواستیم یک کلمه را بخوانیم بیاد بیاورید. در آن زمان شما حروف را دونه به دونه و جداگانه تلفظ می کردید. بعد کل کلمه را یک دفعه می گفتید. اما اکنون دیگر اینگونه نسیت و شما به راحتی با نگاه کردن به یک کلمه راحت آنرا می خوانید. چون که در ذهن شما یک الگوی ذهنی از مطالعه شکل گرفته و دیگر به راحتی براساس آن الگوی ذهنی شما می توانید متن های طولانی را در زمان کم بخوانید.

شخصی که در حوزه کسب و کار موفق است یک الگوی ذهنی مناسب از کسب و کار در ذهنش وجود دارد. به همین ترتیب هر فرد که در هر حوزه توانسته موفقیتی بدست بیاورد در واقع الگوی ذهنی درستی را در ذهن ایجاد کرده است. و هیپنوتیزم یک از راههای قدرتمند برای ساختن الگوهای ذهنی مناسب است. از این تریق می توان به خوبی ذهن را برنامه ریزی کرد.

چرا هیپنوتیزم راه مناسبی برای برنامه ریری ذهن است؟

راههای گوناگونی برای ساخت الگوهای ذهنی مناسب وجود دارد. اما اکثر آن روش ها گذرا هستند. مثلا فرد با تکرار جملات تاکیدی برای مدت زمانی به نتایجی دست پیدا می کند. اما می بینیم آن نتایج موفقت وگذارا هستند و فرد بعد از گذشت مدت زمانی دوباره به شرایط اولیه خودش بر می گردد. هیپنیوتیزم یک راه سریع و همچنین ماندگار تر است نسبت به روش ها دیگر برای برنامه ریزی ذهن.

چگونه با هیپنوتیزم ذهن را برنامه ریزی کنیم؟

هیپنوتیزم و برنامه ریزی ذهن: اگر الگوهای ذهنی یک فرد ثروتمند را در ذهن یک انسان فقیر قرار دهیم. بعد از گذشت مدت زمانی فرد فقیر ثروتمند می شود و هینطور برعکس اگر الگو های ذهنی یک فرد فقیر را در ذهن یک ثروتمند ایجاد کنیم بعد از گذشت مدت زمانی آن فرد ثروتمند فقیر می شود. پس بسیار مهم است که چه الگوهای ذهنی ما در ذهنمان داریم و ذهن ما چگونه برنامه ریزی شده است.

در هیپنوتیزم فرد با استفاده از جلسات حضوری هیپنوتیزم و یا استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم صوتی می تواند  به راحتی ذهنش را برای هر موضوعی که مد نظرش است به درستی برنامه ریزی کند و الگوی ذهنی مناسبی را در ذهنش شکل دهد. فقط می بایستی موضوع مد نظرتان را مشخص کنید و نسبت به همان فایل خودهیپنوتیزم صوتی را برای مدت زمانی بین ۲۰ الی ۳۰  روز استفاده کنید.

پکیج هیپنوتیزم افزایش حافظه و تمرکز، به شما کمک می کند تا از بیشترین ظرفیتهای ذهنی خود استفاده کنید و مسیر دستیابی به اهداف و موفقیت را برای شما کوتاهتر و لذتبخش تر می کند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، از طریق تلگرام با ما در تماس باشید 09017538812