پکیج سابلیمینال


در حال بارگذاری
۲۹ تیر ۱۴۰۰
169 بازدید
۳۰۰,۰۰۰ تومان
خرید

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال به فایل‌های صوتی گفته می‌شود که با استفاده از علم صدا پردازی و هم‌چنین تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم، تولید شده‌اند. این فایل‌ها شامل پیام‌هایی هستند که می‌توانند در ذهن و و ضمیر ناخودآگاه ما، موثر واقع شوند و به ما کمک کنند تا بتوانیم تغییرات الگوهای ذهنی و جسمی مورد نیاز خود را برنامه ریزی کنیم. از طرف دیگر این فایل‌ها پیام‌هایی دارند که تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. این نوع از فایل‌ها به نحوی تهیه می‌شوند که بتوانند به ذهن ما جهت دهند.

پیام های سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال یعنی زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی یا زیر آستانه بینایی) و  پیام سابلیمینال پیامی است که قادر به شنیدن یا دیدن آن نباشید. یعنی یا آنقدر آهسته پخش شود که قادر به شنیدن آن نباشید یا آنقدر سریع پخش شود که قادر به دیدن آن نباشید.  به زبان ساده تر پیام های سابلیمینال آگاهانه قابل تشخیص نیستند اما بر ناهشیار اثر می گذارند.

 

پیام های سابلیمینال چطور اثر می کند؟

ذهن هشیار نسبت به ناهشیار ظرفیت بسیار محدودتری دارد. ذهن هشیار در هر لحظه فقط می تواند بین ۵ تا ۹ محرک را درک کند. اما ذهن ناهشیار از قدرت پردازش بسیار قدرتمندتری برخوردار است و می تواند به طور همزمان ۲۰۰۰ بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند. در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم خود مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ اینها نمونه هایی از کارهایی است که ذهن ناهشیار شما انجام می دهد. پیام های سابلیمینال روی ذهن ناهشیار اثر گذار هستند.

ناهشیار چیست؟

زیگموند فروید ساختار ذهن انسان را شامل ۳ بخش هشیار، نیمه هشیار و ناهشیار می‌دانست. او ذهن انسان را به کوهی از یخ که در اقیانوس شناور است تشبیه می‌کرد. بخش کوچکی از این کوه یخ، بیرون آب و بخش بزرگ‌ترش در زیر آب پنهان است. فروید بر این باور بود که ساختار ذهنی ما نیز همانند کوه یخ است و ما نسبت به بخش بزرگی از ذهنمان ناآگاه هستیم.

 

پیام های سابلیمینال برای چه مشکلاتی قابل استفاده است؟

هر مشکلی که ریشه در ضمیر ناخودآگاه فرد داشته باشد را می توان به کمک فایل های سابلیمینال حل کرد. اما میزان تاثیر سابلیمینال روی مشکلات مختلف بستگی به شدت مشکل، نوع مشکل، ساختار ناهشیار و مکانیزم های دفاعی فرد دارد. و میزان اثر بخشی فایل های سابلیمینال از ۱ تا ۱۰۰ درصد می تواند متغیر باشد.

آیا سابلیمینال از نظر علمی تایید شده است؟

در پژوهش های روان شناسی از سابلمینال صوتی و تصویری استفاده های متعددی می شود. مثلا در سال ۲۰۲۰ فقط در سایت sciencedirect.com که مرجع انتشار مقالات عملی است بیش از ۲۹۸ پژوهش در باره سابلیمینال انجام شده است. اما تا کنون هیچ تحقیقی اثربخشی  سابلیمینال در اموری مثل تغییر رنگ چشم یا افزایش قد تایید نکرده است.

عکس زیر نتیجه جستجوی مقالات سابلیمینال را نشان می دهد.

نکته مهم: هیچ تحقیقی درباره اثربخشی پیام های سابلیمینال در افزایش قد در بزرگسالی، تغییر رنگ چشم، تغییر جنس مو و رنگ پوست و هر گونه تغییر در ساختار ژنتیکی تا کنون منتشر نشده است. به جز سایت های غیر معتبر در هیچ سایت علمی و معتبری درباره امکان تغییرات ژنتیکی به کمک سابلیمینال مطلبی نمی بینید.

درباره این پکیج

این پکیج سابلیمینال توسط مهشید ملوکی روانشناس بالینی و هیپنوتراپیست تولید شده و به مدت یکماه توسط یک گروه داوطلب ده نفره تست شده و اثرگذاری آن تایید شده است. در این پکیج تلقینات درمانی در زمینه رشد فردی، افزایش آرامش، افزایش ظرفیتهای ذهنی، جذب ثروت، تحکیم شخصیت و خود دوستی گنجانده شده. زمان فایل یک ساعت هست و در صورتی که هنگام خواب به آن گوش میدهید، روی تکرار بگذارید تا تمام شب برای شما پخش شود. برای سنجش میزان تاثیرگذاری، یکماه هر شب گوش دهید.

نکته ۱: برای راحتی بیشتر این پکیج طوری آماده شده اند که هم امکان استفاده از آنها با هدفون (هندزفری) و هم اسپیکر وجود دارد. پس به هر طریقی که راحت تر هستید می توانید از آن استفاده کنید.

نکته ۲: در صورتی که در حین گوش دادن به این چکیج خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی به آن گوش نکنید.

نکته ۳: در حین پخش شدن نیازی به تمرکز  روی  صدا نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این پکیج استفاده کنید.

نکته ۴: می توانید در طول روز یا در طول خواب شب به این پکیج گوش دهید.

نکته ۵: میتوانید همزمان از پکیجهای هیپنوتیزمی موجود در سایت هم برای تاثیرگذاری بیشتر استفاده کنید.

نکته ۶: همزمان با استفاده از فایل سابلیمینال این سایت به هیچ عنوان از فایل سابلیمینال دیگری استفاده نکنید.

نکته ۷: افرادی که در حال حاضر مبتلا به اختلالات خانواده اسکیزوفرنی ، دوقطبی نوع ۱ و اختلال شخصیت مرزی شدید توام با رفتارهای Impulsive هستند و اختلال آنها با دارو درمانی کنترل نشده است قبل از تهیه دوره شرایط خود را در بخش نظرات همین دوره توضیح دهند تا در صورت مفید بودن دوره برای آنها اقدام به تهیه دوره کنند. افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها کاملا توسط دارو کاملا تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • قبل از خرید حتما ثبت نام کنید تا امکان دانلود مجدد محصول خریداری شده در پروفایل شما باقی بماند.
  • حتما محصول را بلافاصله پس از خرید دانلود و نگهداری کنید. چون امکان نگهداری مادام العمر آن در پروفایل کاربری وجود ندارد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، در اولین روز کاری، با ما تماس بگیرید 09125152910